پمپ کف کش لوارا | قیمت پمپ کف کش لوارا انواع و جزئیات


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پمپ کف کش لوارا

 

پمپ کف کش  لوارا مهم ترین پمپ تولید شده توسط کارخانه لواراست. لوارا از جمله برندهای با سابقه در زمینه تولید انواع پمپ از جمله پمپ گریز از مرکز، می باشد. لوارا بزرگترین دغدغه خویش را، تولید پمپ هایی بیان میکند که علاوه بر انتقال آب تمیز، از لحاظ اقتصادی نیز به صرفه باشد. بزرگترین کاربردهای پمپ لوارا عبارتند از :

مجتمع های مسکونی: انتقال آب به سیستم های گرمایشی و سرمایشی، خروج آب آلوده، انتقال آب سیستم های آتش نشانی در داخل ساختمان 

معدن : تامین و یا خروج آب از معدن 

صنایع نفت و گاز: انتقال آب سنگین 

کشاورزی : سیستم های آبیاری و زهکشی 

 

انواع پمپ های کف کش لوارا 

 

پمپ های کف کش لوارا تنها در یک مدل عرضه نمی شوند، بلکه برای تامین بهتر نیاز های کاربر، در سری ها و انواع گوناگونی تولید می شوند. هر کدام از این سری ها مشخصات فنی و جنس مخصوص به خود را دارند. مهم ترین این سری ها، همراه با عکس، کاتالوگ و مشخصات فنی در  زیر ارائه شده اند. 

 

 

برای اطلاع از مشخصات فنی و دانلود کاتالوگ هر مدل بر روی نام آن کلیک کنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پمپ کف کش لوارا سری DiWA

 

پمپ کف کش لوارا سری DIWA

 

پمپ کف کش لوارا سری DiWA یک پمپ گریز از مرکز است که برای پمپاژ آب های کثیف به کار میرود. در طراحی این پمپ مقاومت آن در برابر اکثر واکنش های شیمیایی در نظر گرفته شده است. بنابراین، در ساخت آن از استیل 304 بهره برده اند. این پمپ با برق تک فاز کار میکند. بیشترین دبی یا میزان آب دهی این پمپ برابر با 25 متر مکعب بر ساعت، و ماکسیمم هد یا ارتفاعی که می تواند آب را پمپاژ نماید، برابر با 21 متر می باشد. در برخی از سری های این پمپ، سوییچ فلوتر نیز موجود است.

 

 

 

 

حداکثر آب دهی : 25 متر مکعب بر ساعت 

حداکثر ارتفاع (h هد) : 21 متر 

حداکثر قطر ماده ی قابل انتقال : 8 میلی متر 

حداکثر دمای آّب: 50 درجه ی سانتی گراد 

حداکثر توان موتور : 1.5 کیلو وات 

کلاس حفاظتی موتور : IP 68

جنس بدنه : استیل 304 

جنس پروانه : استیل 304

قطر خروجی : 1 و 1/2 اینچ 

فلوتر : دارد

 

 

پمپ کف کش لوارا سری DN

 

پمپ کف کش لوارا سری DN

 

پمپ کف کش لوارا سری DN  یک پمپ ضد سایش است که از چدن و استیل 304 ساخته شده است. این پمپ از یک پروانه باز با پوشش ضد سایش و هم چنین مکانیل سیل های بسیار با کیفیت ساخته شده است. تمامی این آپشن های موجود بر روی پمپ کف کش سبب شده است که عمر بالایی داشته باشد. بیشتریم دبی قابل تامین توسط این پمپ، 17 متر مکعب بر ساعت و بالاترین هد آن 20 متر می باشد.

 

 

حداکثر آب دهی : 17 متر مکعب بر ساعت 

حداکثر ارتفاع (h هد) : 20 متر 

حداکثر قطر ماده ی قابل انتقال : 5 میلی متر 

حداکثر دمای آّب: 50 درجه ی سانتی گراد برای غوطه وری کامل 25 درجه سانتی گراد 

حداکثر توان موتور : 0.75 کیلو وات 

کلاس حفاظتی موتور : IP 68

جنس بدنه : چدن

جنس پروانه : استیل 304

قطر خروجی : 1 و 1/2 اینچ 

فلوتر : دارد

 

پمپ کف کش لوارا سری DOC

 

پمپ کف کش لوارا سری DOC

 

پمپ کف کش لوارا سری DOC  برای فیلتر کردن و خالی کردن آب های موجود در تانک ها، استخر ها و مخزن ها به کار می رود. جهت مقاومت این پمپ در برابر مواد خورنده، در طراحی آن از استیل 304 بهره برده اند. بیشترین دبی قابل تامین توسط پمپ کف مش سری DOC  14 متر مکعب بر ساعت و حداکثر ارتفاع آن 11 متر می باشد. این سری از پمپ کف کش لوارا در 3 مدل گوناگون تولید گردیده، که هر کدام ویژگی های مخصوص به خود را دارند. سری معمولی آن دارای پروانه باز و سری VX  دارای پروانه ی ورتکسی می باشد. این پروانه ورتکسی تا 20 میلی متر فضای آزاد دارد که اجازه می دهد مواد با قطر 20 میلی متر از آن عبور کنند. سری آخر نیز سری GW  است که برای فضا های محدود استفاده می شود.

 

 

حداکثر آب دهی : 225 لیتر بر دقیقه 

حداکثر ارتفاع (h هد) : 11 متر 

حداکثر قطر ماده ی قابل انتقال : 200 میلی متر 

حداکثر دمای آب: 40 درجه ی سانتی گراد برای غوطه وری کامل 

حداکثر توان موتور : 0.55 کیلو وات 

کلاس حفاظتی موتور : IP 68

جنس بدنه : نوریل

جنس پروانه : نوریل 

قطر خروجی : 1 و 1/4 اینچ 

فلوتر : دارد

 

تعمیرات پمپ کف کش لوارا

 

تعمیرپمپ های کف کش چنان چه در ارتفاع معینی نصب شده و برای انتقال آب هایی به کار روند، که بیش از حد مواد درشت و لجنی نداشته باشند، عمر طولانی ای دارند. مشاوره با یک کارشناس مجرب و دل سوز در هنگام خرید پمپ کف کش می تواند هزینه های شما را برای تعمیر و نگهداری تا حد زیادی کاهش دهد. چنان چه با رعایت تمامی نکات، پمپ کف کش شما به هر دلیلی دچار عیب شد، می توانید با واحد تعمیرات هومان صنعت تماس گرفته و نسبت به تعمیر پمپ خود اقدام نمایید.

 

قیمت پمپ کف کش لوارا

 

لیست قیمتقیمت پمپ کف کش لوارا تا میزان زیادی به جنس ماده ی به کار رفته در بدنه آن و هم چنین هد و دبی تامینی توسط پمپ بستگی دارد. بنابراین چنان چه پمپ قصد خرید پمپ کف کش را دارید باید تمامی این پارامتر ها را در نظر بگیرید. مشاورین ما در واحد فروش هومان صنعت آماده اند که با ارائه مشاوره تخصصی در زمینه خرید انواع پمپ های کف کش، شما را در انتخاب هرچه بهتر یاری نمایند. با ما تماس بگیرید.