پمپ کف کش PEDROLLO | قیمت پمپ کف کش PEDROLLO انواع و جزئیات

پمپ کف کش PEDROLLO  یک برند ایتالیایی می باشد که با بیش از 30 سال تلاش به برندی جهانی تبدیل گردید. از جمله ویژگی های این برند مشتری مداری، خدمات پس از فروش و کیفیت آن می باشد. این برند ایتالیایی با پمپ های خانگی پدرولا شهرت بسیاری پیدا کرد و سایر محصولات آن کمتر مورد استقبال قرار گرفت.

برای اطلاع از مشخصات فنی و دانلود کاتالوگ هر مدل بر روی نام آن کلیک کنید.

 

پمپ کف کش PEDROLLO  سری TOP  از جمله پمپ های مستغرق می باشد که برای آب های تمیز بدون ذرات ساینده مورد استفاده قرار می گیرد. این سری از پمپ ها دارای پروانه  و بدمه تکنو پلیمری  می باشد و تا ارتفاع 14 متری پمپاژ می کند. این سری از پمپ های پدرولا در دو مدل TOP-GM و TOP-LA  می باشد و مدل TOP-LA برای سیالاتی که خورنده می باشند کاربرد دارد. مدل TOP-GM  دارای کلید مغناطیسی هستند و برای چاه های کوچک مناسب هستند. پمپ کف کش PEDROLLO  دارای راندمان بالا، طراحی کوچک و جمع و جور و فلوتر می باشد. از کاربردهای این سری از پمپ ها می توان به آبیاری، انتقال آب، تخلیه چاه آسانسور، آب نماها، فواره ها، استخرهای پرورش ماهی و.. است.

حداکثر ارتفاع: 14 متر

حداکثر آب دهی :تا 21 متر مکعب بر ساعت

دهانه خروجی: 1و 1/4، 1و 1/2 اینچ

انتقال ذرات جامد: تا 10 میلیمتر

حداکثر دما: 40 درجه سانتی گراد

توان موتور: 0.25 تا 0.9 کیلووات

کلاس حفاظتی: IP 68

جنس بدنه: تکنوپلیمر

جنس پروانه: تکنوپلیمر

فلوتر: دارد

×

 

پمپ کف کش PEDROLLO  سری RX  از جمله پمپ های کف کش استیل می باشند و برای انتقال سیالات بهداشتی و تمیز استفاده می شوند. این سری از پمپ های کف کش تا ارتفاع 15 متر را پمپاژ می کنند و دارای پروانه VORTEX  می باشد. پروانه و بدنه این سری از پمپ های کف کش استیل 304 می باشد و تا دمای 50 درجه سانتی گراد را می تواند تحمل می کند. از ویژگی های این سری از پمپ ها می توان به ­پروانه و بدنه استیل، کیفیت مطلوب، کارکرد بدون صدا، راندمان بالا و… اشاره نمود. از کاربردهای این سری از پمپ ها می توان به آبیاری، انتقال آب، تخلیه چاه آسانسور، آب نماها، فواره ها، استخرهای پرورش ماهی و.. است.

حداکثر ارتفاع: 15 متر

حداکثر آب دهی :تا 21 متر مکعب بر ساعت

دهانه خروجی: 1و 1/4، 1و 1/2 اینچ

انتقال ذرات جامد: تا 10 میلیمتر

حداکثر دما: 40 درجه سانتی گراد

توان موتور: 0.25 تا 0.9 کیلووات

کلاس حفاظتی: IP 68

جنس بدنه: استیل 304

جنس پروانه: استیل 304

فلوتر: دارد

×

 

پمپ کف کش PEDROLLO  سری D  دارای پروانه تکنوپلیمری و بدنه استیل می باشد که تا ارتفاع 26 متری پمپاژ می کند.این سری از پمپ های کف کش PEDROLLO  در دو مدل تکفاز و سه فاز می باشند.حداکثر دمای قابل انتقال در این کف کش ها 40 درجه سانتی گراد است.سری دیگرپمپ کف کش سری D، سری DC  می باشد و تفاوت آن در بدنه چدنی آن می باشد. از ویژگی های این سری از پمپ ها می توان به ­پروانه و بدنه استیل، کیفیت مطلوب، کارکرد بدون صدا، راندمان بالا و… اشاره نمود. از کاربردهای این سری از پمپ ها می توان به آبیاری، انتقال آب، تخلیه چاه آسانسور، آب نماها، فواره ها، استخرهای پرورش ماهی و.. است.

حداکثر ارتفاع: 26 متر

حداکثر آب دهی :تا 18 متر مکعب بر ساعت

دهانه خروجی:  1و 1/2 اینچ

انتقال ذرات جامد: تا 10 میلیمتر

حداکثر دما: 40 درجه سانتی گراد

توان موتور: 0.55 تا 1.1 کیلووات

کلاس حفاظتی: IP 68

جنس بدنه: استیل 304

جنس پروانه: تکنوپلیمر

فلوتر: دارد

×

 

تعمیرات پمپ های کف کش PEDROLLO

تعمیر

 

پمپ کف کش پنتاکش PEDROLLO باید در شرایط ایده آلی کار کند تا عمر بسیار طولانی ای داشته باشد. از جمله ی این شرایط ایده آل این است که برای انتقال آب با مواد درشت استفاده نگردد. ویا اینکه تنها در ارتفاعی مستغرق شود که بر روی کاتالوگ آن ذکر شده است. چنان چه این پمپ با همین شرایط مورد استفاده قرار بگیرد و هم چنین در بازه های زمانی منظمی بازبینی و سرویس شود، هرگز دچار مشکل نمی گردد. ولی اگر به دلیل فرسودگی و یا استفاده نادرست پمپ کف کش شما دچار هر گونه عیبی گردید می توانید جهت تعمیر آن با قطعات اورجینال، با واحد تعمیرات هومان صنعت تماس بگیرید.

 

لیست قیمت پمپ کف کش PEDROLLO

لیست قیمت

 

پمپ های کف کش PEDROLLO نسبت به پمپ های خارجی رقیب مانند پمپ کف کش PEDROLLO قیمت مناسب تری دارد. ولی متاسفانه، به دلیل نوسانات قیمت ارز و بی ثباتی بازار داخلی، لیست قیمت این پمپ هم مرتبا دچار نوسان می شود. بنابراین چنان چه خواستار اطلاع از جدید ترین لیست قیمت این پمپ هستید، می توانید با مشاوران ما در واحد فروش هومان صنعت تماس بگیرید.