گیربکس حلزونی Bonfiglioli | قیمت گیربکس حلزونی Bonfiglioli انواع و جزئیات

گیربکس حلزونی Bonfiglioli از محصولات پر فروش شرکت Bonfiglioli ایتالیا است. کمپانی بونفیلیولی در آوریل 1956 توسط Clementino Bonfiglioli در شهر بولونییای ایتالیا تاسیس گردید. در 60 سالی که از پایه گذاری این گروه صنعتی می گذرد، بوفیلیولی با ایجاد خلاقیت در طراحی محصولات و هم چنین ضمانت کیفیت و امنیت آن ها، گام بلندی را در پیشی گرفتن از رقبا برداشته است. Bonfiglioli محصولات خود را در چهار بخش اصلی به جهان عرضه می کند. این چهار بخش متشکل اند از بخش صنعتی، بخش فتوویتائیک، بخش صنایع متحرک و بخش صنایع بادی.

 

گیربکس حلزونی بونفیلیولی

 

 

انواع گیربکس حلزونی Bonfiglioli

 

این کمپانی با تولید محصول در این چهار حوزه توانسته است بخش قابل توجهی بازار گیربکس را در سرتاسر جهان و هم چنین در ایران از آن خود کند. در حال حاضر بونفیلیولی علاوه بر تولید گیربکس حلزونی Bonfiglioli به تولید دیگر انواع گیربکس مانند :

 

  • گیربکس شافت مستقیم Bonfiglioli
  • گیربکس مخروطی Bonfiglioli
  • گیربکس مارپیچ Bonfiglioli
  • گیربکس خورشیدی Bonfiglioli

پرداخته است.

 

گیربکس حلزونی بونفیلیولی سری VF/W

 

گیربکس حلزونی بونفیلیولی سری VF

 

گیربکس حلزونی بونفیلیولی سری VF/W از جمله گیربکس هایی است که می توان هنر ترکیب تکنولوژی پیشرفته را با قیمت مناسب در آن مشاهده کرد. این گیربکس انعطاف پذیری بالایی داشته و طریق نصب، تنظیمات شافت و رابط های حرکتی آن همگی بر طبق استاندارد های جهانی طراحی شده است. به لطف متریال با کیفیت و تکنولوژی پیشرفته ای که در ساخت این گیربکس به کار رفته، عمر و قابلیت اطمینان آن بالاست. این گیربکس حلزونی می تواند حداکثر گشتاور 7100 نیوتون متر را انتقال داده و نسبت تبدیل بسیار زیادی را از 7 تا 10000 دور تامین نماید. گیربکس حلزونی بونفیلیولی که با سری VF/W شناخته می شود، در واقع دو سری گیربکس است. گیربکس سری VF برای سایز های کوچک و سری W برای سایز های بالاتر در نظر گرفته شده است. جنس بدنه، شافت و دنده های این دو سری به ترتیب از چدن، استیل و برنز می باشد. این گیربکس معمولا با بیشتر الکتروموتور های سنکرون کوپل شده و بازده بالایی را تولید می کند. عمده مصرف این گیربکس در صنایع غذایی، آشامیدنی،صنایع شیمیایی و صنایع دارویی می باشد. 

 

 

 

تعیمرات گیربکس حلزونی بونفیلیولی 

 

تعمیر

همان طور که گفتیم گیربکس حلزونی بونفیلیولی با استفاده از تکنولوژی ای پیشرفته و متریال با کیفیتی تولید شده است. بنابراین چنان چه در شرایط ایده آلی کار کرده و به ساعات کاری منظم و معقولی داشته باشد دچار عیب جدی نمی گردد. منظور از شرایط ایده آل این است که از ورود گرد و غبار به داخل آن جلوگیری کرده و هرگز آن را در شرایط دمایی بسیار گرم و بسیار سردی قرار ندهید. هم چنین هر 3 یا 6 ماه یک بار آن را بازبینی و قطعات فرسوده آن را عوض نمایید تا سبب کاهش عملکرد سیستم گیربکس نشوید. به علاوه در نصب و راه اندازی آن کاملا بر اساس دفترچه راهنما عمل کنید تا آسیبی به گیربکس وارد نگردد. چنانچه با رعایت تمامی این شرایط بنا به هر دلیلی گیربکس شما معیوب شد می توانید با متخصصان ما در واحد تعمیرات هومان صنعت تماس بگیرید. 

 

 

 

لیست قیمت گیربکس حلزونی بونفیلیولی 

 

لیست قیمت

متاسفانه در سال های اخیر به علت نوسانات ارز و ناپایداری بازار داخلی قیمت تمامی محصولات وارداتی هیچ گاه پایدار و ثابت نبوده است. لیست قیمت گیربکس حلزونی بونفیلیولی نیز از این قاعده مستثنی نیست. مسلم است که پارامتر هایی چون سایز گیربکس تاثیر زیادی بر روی قیمت آن می گذارند. ولی جهت اطلاع از قیمت چنین گیربکسی باید روزانه قیمت آن را استعلام نمایید. متخصصین و مشاوران ما در هومان صنعت همه روزه آماده ارائه مشاوره رایگان در خصوص انتخاب بهترین و مناسب ترین گیربکس برای کسب و کار شما و هم چنین به روز ترین قیمت ها هستند. با ما تماس بگیرید.

 

 

 

 

کاربرد گیربکس حلزونی Bonfiglioli

 

  • گیربکس حلزونی در صنایع مکانیکی 
  • گیربکس حلزونی در صنایع شیشه 
  • گیربکس حلزونی در صنایع فولاد 
  • گیربکس حلزونی در صنایع شیشه