گیربکس حلزونی SEW | لیست قیمت الکتروگیربکس SEW انواع و جزئیات

گیربکس حلزونی SEW از برترین محصولات شرکت SEW می باشد. کمپانی SEW مجموعه ای از حرکت، سنت، نوآوری، کیفیت و خدمات رسانی در یک واحد است. چنین خط مشی ای به مدت 80 سال است که هر روز در برخورد با مشتریان و کارمندان در پی گرفته می شود. شرکت SEW نزدیک به 16000 کارمند در سرتاسر جهان دارد. و روزانه تقریبا 550 کارشناس و محقق در تلاش اند تا کیفیت محصولات SEW را بالاتر برده و فناوری آن را به روز رسانی کنند. گروه صنعتی SEW  دو و نیم میلیارد یورو گردش مالی دارد و بیشترین فروش آن از طریق عرضه گیربکس حلزونی SEW و اینونتور ها می باشد. زیرا این دو محصول بالاترین کیفیت و کارایی را در میان دیگر محصولات SEW دارند.

 

 

گیربکس حلزونی SEW

 

 

انواع گیربکس حلزونی SEW

 

 گیربکس های صنعتی SEW تنها در یک مدل عرضه نمی شود بلکه سری های گوناگونی دارد که مهم ترین آن ها عبارتند از : 

• گیربکس شافت مستقیم SEW

• گیربکس هلیکال SEW سری R

• گیربکس دور متغیر SEW

• گیربکس خورشیدی SEW

گیربکس حلزونی SEW سری S

• گیربکس آویز SEW

 

 

گیربکس حلزونی SEW سری S

گیربکس حلزونی SEW سری S

 

گیربکس حلزونی SEW سری S از جمله محصولات شرکت SEW  است که در عین ساختار ساده و راندمان بالا، قیمت بسیار مناسبی دارد. طراحی این گیربکس به شکلی است که سبب صرفه جویی در فضای اشغالی می گردد. نحوه انتقال قدرت خطی این گیربکس سبب می شود که سر و صدای کمی داشته باشد. زیرا که در این مدل گیربکس ها، قدرت از طریق شافت به چرخ حلزونی منتقل می گردد که این نحوه انتقال قدرت سبب دمپ ضربه های گشتاور شده و نویز و ارتعاش را تا حد زیادی کاهش می دهد. گیربکس حلزونی SEW سری S در 9 مدل گوناگون تولید می شود. این 9 مدل عبارتند از : 

گیربکس حلزونی SEW سری S : پایه دار بدون فلنج 

گیربکس حلزونی SEW سری SH : هالو شافت Shrink disc

گیربکس حلزونی SEW سری SHF : فلنج دار B5 هالو شافت Shrink disc 

گیربکس حلزونی SEW سری SHZ : فلنج دار B5 هالو شافت Shrink disc 

گیربکس حلزونی SEW سری SA : هالو شافت 

گیربکس حلزونی SEW سری SAF : فلنج دار B5 هالو شافت

گیربکس حلزونی SEW سری SAZ : فلنج دار B14 هالو شافت

گیربکس حلزونی SEW سری SF : فلنج دار B5 

گیربکس حلزونی SEW سری ST: هالو شافت Shrink disc 

حداکثر گشتاور این سری از گیربکس 4000 نیوتون متر و ماکسیمم توان آن 30 کیلو وات می باشد. با استفاده از این گیربکس دور الکتروموتور را تا 288 برابر می توان کاهش داد. در مورد جنس سری S می توان گفت که بدنه آن از چدن،شافت آن استیل و دنده آن برنز می باشد. به دلیل استحکام و کیفیت این گیربکس، از آن در نوار نقاله ها، خطوط تولید، بالابر ها و هواکش ها استفاده می شود. 

 

 

تعمیر

 

تعمیرات گیربکس حلزونی SEW

همانطور که می دانید گیربکس حلزونی SEW یک گیربکس وارداتی است و همین امر سبب می شود که قطعات آن مانند کالای تولید ایران به راحتی در بازار یافت نشود. اما اگر تامین کننده ای مناسب را بیابید به راحتی می توانید قطعات یدکی این گیربکس را فراهم نموده و تعمیر را به آن بسپارید. ما در هومان صنعت در اثر سال ها تجربه و شناخت واردکننده های صنعتی، می توانیم قطعات یدکی اورجینال را تهیه کرده و تمامی تجهیزات مکانیکی از جمله پمپ، الکتروموتور و گیربکس را تعمیر نماییم. 

 

 

 

لیست قیمت گیربکس حلزونی SEW

لیست قیمت گیربکس حلزونی SEW به دلیل نوسانات ارز و کاهش ارزش پول ملی در سال های اخیر ثابت نبوده و ارائه آن تقریبا غیر ممکن است. بنابراین چنان چه خواستار اطلاع از قیمت این سری از گیربکس و یا حتی گیربکس هایی با برند دیگر مانند گیربکس حلزونی Bonfiglioli  هستید با مشاوران ما در هومان صنعت تماس بگیرید.