گیربکس خورشیدی شهباز سری SH | کاتالوگ و لیست قیمت انواع و جزئیات

گیربکس خورشیدی شهباز سری SH

 

ویژگی های مهم گیربکس خورشیدی شهباز سری SH 

 

توان  توان ورودی از موتور : حداکثر 400 کیلو وات 

 

گشتاور   گشتاور : از 25000 تا 651000 نیوتون متر 

 

سایز بندی  : از SH65 تا SH20000

 

کاربرد : در صنایع دریایی، آب و فاضلاب، سنگ و معدن، صنایع شیمیایی، صنایع غذایی، صنایع کشاورزی، صنایع نساجی و …

مجموعه اصفهان دور متغیر (شهباز گیربکس) در سال 1360 تاسیس گردیده است اهم فعالیت این واحد تولیدی عبارت است از طراحی و ساخت انواع گیربکس های صنعتی سبک کار و سنگین کار با توان های مختلف ،طراحی و ساخت انواع چرخ دنده های صنعتی ،ارائه خدمات پس از فروش ،سرویس و بازسازی انواع گیربکس مانند گیربکس خورشیدی شهباز. افتخارات شرکت شهباز گیربکس یا همان اصفهان دور متغیر عبارتند از : دریافت چهار گواهی Iso و دو گواهی ثیت اختراع در زمینه تولید گیربکس صنعتی، دریافت لوح و تندیس جشنواره نخبگان حضور مستمر در نمایشگاه های بین المللی صنعت داخلی و خارجی و دریافت تندیس و لوح تقدیر از مسئولین استانی و کشوری.

 

گیربکس خورشیدی شهباز

 

سیستم کنترل کیفیت  گیربکس خورشیدی شهباز سری SH

 

سیستم مدیریت کیفیت خیلی بیشتر از یک پروتکل ساده است. این یک روش تفکر و کار است که ما روز به روز با ان سرمایه گذاری در آموزش و تکنولوژی را به ارمغان می اوریم با تکمیل مواد اولیه و اندازه گیری و بهبود مستمر کیفیت محصولات تولیدی با استاندارد های AGMA،ISO و به پایان رساندن آزمایش نهایی مسیر کنترل کیفیت برای هر مرحله از فرایند افزوده می شود و هدف آن دستیابی به حداکثر قابلیت اطمینان محصول نهایی است.

عمده رویکرد های واحد کنترل کیفیت در بخش های زیر می باشد:

 • کنترل قطعات ماشین کاری
 • کنترل عملکرد ماشین الات
 • کنترل دنده ها
 • سنگ زنی دنده ها
 • کنترل قطعات مونتاژ شده
 • کنترل رنگ نهایی
 • کنترل کلیه کانال های ورودی و خروجی شرکت تحت نظارت کنترل کیفیت می باشد

اقلام ورودی: در این قسمت تمامی اجناس و کانال های ورودی به شرکت ،تحت بازرسی قسمت کنترل کیفیت قرار می گیرد که درصورت عدم انطباق با استاندارد ها لازم از دیگر قطعات جدا خواهند شد

بازرسی حین فرایند:در این بخش تمامی قطعات تولیدی تحت بازرسی و نظارت پرسنل کنترل کیفیت قرار می گیرد تا قطعات تولیدی مطابق استاندارد و کیفیت مورد انتظار باشد

بازرسی محصول نهایی: در این بخش تمامی محصولات تولید شده شرکت مورد تست و بازرسی قرار می گیرند و پس از حصول اطمینان و تایید محصول در اختیار مصرف کننده قرار می گیرند.

 

خط مشی

 

جلب رضایت و اعتماد کامل مشتریان هدفی است شرکت شهباز گیربکس پیشرو سپاهان را مصمم نموده ضمن حفظ و بهبود مداوم کیفیت همگام با پیشرفت های نوین علمی در صنعت گیربکس سازی مجموعه خود را تعالی بخشیده و زمینه های مناسب جهت رشد و شکوفایی استعداد ها توسعه روحیه کارتیمی همدلی و مشارکت عمومی تمام کارکنان در کلیه فعالیت های موثر بر کیفیت را ایجاد نماید. به همین منظور این شرکت تصمیم به استقرار سیستم کیفیتIso 9001  نموده تا علاوه بر ایجاد تعهد به بهبود مستمر اثربخشی آن اهداف کیفی خود را بران اساس تنظیم و باز نگری نماید.

 

شرکت شهباز گیربکس پیشرو سپاهان نواوری و توسعه فناوری و منابع را از لحاظ کمی و کیفی از رسالت های خویش دانسته و فعالیت های خود را جهت توسعه کاری سازمان و گروه های کاری وابسته ضمن پایبندی به حفظ محیط زیستی سالم به شرح زیر برنامه ریزی و اجرا می نماید.

 

 • کسب خوشنودی مشتریان و افزایش رضایت آن ها از طریق تعهد به بهبود مستمر و ارتقاء کیفی محصولات
 • افزایش تولیدات و ایجاد تنوع در محصولات
 • افزایش سهم بازار داخلی و تلاش برای کسب فرصت های بین المللی
 • توجه به نواوری تحقیق و توسعه و به کارگیری فناوری ها و ماشین آلات جدید و مناسب با توجه به امکانات شرکت
 • توجه همه جانبه به سلامتی ، ایمنی ، آموزش و مشارکت کارکنان به عنوان بخش مهمی از سرمایه شرکت
 • برقراری ارتباط منطقی و صمیمی با تامین کنندگان و پیمان کاران بر منافع مشترک
 • حفظ محیط زیست و بهینه سازی منابع انرژی و افزایش بهره وری در راستای توسعه پایدار

 

ضمانت و خدمات پس از فروش 

 

ضمانت نامه 6 ماهه الی 2سال  به همراه خدمات پس از فروش کلیه محصولات به مدت 10 سال پشتوانه محکمی در کنار مشتری مداری می باشد این شرکت قادر به تعمیر و بازسازی انواع گیربکس صنعتی تولید داخل و خارج از کشور می باشد.

جزئیات بیشتر
بررسی تخصصی
مشخصات کلی
ابعاد و اندازه
مشخصات فنی
دانلود کاتالوگ

گیربکس خورشیدی شهباز سری Sh یکی از بهترین و باکیفیت ترین گیربکس های خورشیدی تولید داخل می باشد. شرکت شهباز گیربکس پیشرو سپاهان امکان استفاده از هر نوع محرکی برای انتقال دور با این گیربکس را مهیا ساخته و پوشش دهی در انواع ساپورت های خروجی گیربکس از جمله فلنج دار ،شافت دار،پایه دار شافتدار،فلنج دار مادگی هزارخاری و ….. می باشد. گیربکس خورشیدی شهباز گیربکس با نسبت تبدیل های متنوع از 4 تا 2000 توانایی این را دارد که دور خروجی را تا زیر 1 دور کاهش دهد یکی دیگر از قابلیت هایی که این شرکت برای مشتریان خود ایجاد کرده انتقال نیرو به صورت 90 درجه به گیربکس خورشیدی در راستای خروجی گیربکس خورشیدی می باشد در این حالت از دنده مخروطی مارپیچ استفاده شده است.

مزایای گیربکس خورشیدی شهباز سری SH 

از مزایای این گیربکس خورشیدی  می توان موارد زیر را نام برد: 

1- سهولت تعمیرات و نگهداری

2- لقی بسیار کم

3- راندمان تا98%

4- تحمل گشتاور های بسیار بالا

5- کوپل بسیار ساده و سریع الکتروموتور

6- تعویض آسان قطعات در محل نصب

7- تنوع در نسبت دور و اتلاف کم نیرو

8- صرفه جویی در مصرف انرژی برق

9- حجم کم

نسبت تبدیل دور : از 1 تا 2000 

جنس شافت: فولاد

جنس بدنه: چدن 

شافت خروجی : از 40 تا 100 میلی متر 

ابعاد و اندازه گیربکس خورشیدی شهباز سری SH

ابعاد و اندازه گیربکس خورشیدی شهباز سری SH

مشخصات فنی گیربکس خروشیدی شهباز سری SH

مشخصات فنی گیربکس خروشیدی شهباز سری SH

90%
نسبت ارزش به قیمت
50%
تعمیر پذیری
65%
خدمات پس از فروش
70%
کیفیت

در گذشته تنها گیربکس های صنعتی موجود در بازار، گیربکس های ساده و ابتدایی بودند. نقطه ضعف این گیربکس ها این بود که برای تمامی مصارف صنعتی مناسب نبودند. اما، این روز ها گوناگونی  گیربکس های صنعتی همواره رو به رشد است. به همین دلیل کسانی که می خواهند گیربکس صنعتی متناسب با نیاز خود را با صرف هزینه به صرفه ای خریداری کنند، باید گزینه ها و مدل های زیادی را مد نظر قرار دهند.

اما بیشتر اوقات این افراد به دلیل دسترسی نداشتن به  اطلاعات کافی و تخصصی، نمی توانند انتخاب صحیحی داشته باشند و خسارت های مالی به بار می آورند. از این رو ما در هومان صنعت به همراه جمعی از مهندسین و کارشناسان گرد هم آمدیم تا با مشاوره ی شبانه روزی و صبورانه شما هم وطنان عزیز را در انتخاب صحیح گیربکس مناسب یاری نماییم. چنان چه تمایل دارید  مشاوره و  اطلاعات تخصصی بیشتری در حوزه  گیربکس خورسیدی شهباز سری SH و دیگر گیربکس های صنعتی دربافت نمایید، با ما تماس حاصل فرمایید.