گیربکس خورشیدی شهباز | گیربکس خورشیدی ایرانی انواع و جزئیات

گیربکس خورشیدی شهباز از مهمترین محصولات کمپانی شهباز گیربکس و یا همان اصفهان دور متغیر است.مجموعه اصفهان دور متغیر (سهامی خاص) در سال 1360 تاسیس گردیده است. اهم فعالیت این واحد تولیدی عبارت است از طراحی و ساخت انواع گیربکس صنعتی سبک کار و سنگین کار با توان های مختلف ،طراحی و ساخت انواع چرخ دنده های صنعتی ،ارائه خدمات پس از فروش ،سرویس و بازسازی انواع گیربکس .این مرکز با استفاده از مدیریتی مجرب ،اقدام به استخدام و آموزش نیرو های جوان و کارآمد نموده و با دستانی پرتوان در سال 1389 اقدام به طراحی و ساخت نسل جدیدی از گیربکس صنعتی با راندمان بالا به سبک گیربکس های خورشیدی نموده است. این اقدام از نظر اقتصادی با توجه به تحریم  ها و مشکلات زیاد در امر واردات ،باعث جلوگیری از خروج ارز از کشور و از نظر فنی باعث کاهش اتلاف نیرو و بالا رفتن راندمان خروجی و در نتیجه کاهش مصرف انرژی برق شده است .

 

گیربکس خورشیدی شهباز

 

 

استراتژی های شهباز گیربکس

مهم ترین استراتژی مجموعه تولید محصولاتی با کیفیت و کمیت بالا مطابق با استاندارد های جهانی جهت مصارف گوناگون می باشد این محصول با توجه به راندمان خروجی بالا دارای ابعاد کوچکی نسبت به نمونه مشابه خود می باشد. این مزیت باعث شده مصرف کنندگان راحت تر از این محصول در طراحی های خود استفاده کنند. همچنین در راستای جلب رضایت مشتریان و اختصاص سهم عظیمی از بازار به خود اقدام به تولید انواع گیربکس با توجه به سفارش مشتریان در ابعاد و اندازه های مد نظر مصرف کنندگان نوع ورودی و خروجی نسبت به نیاز و محل قرارگیری دستگاه اقدام نموده است. این موضوع خود به تنهایی باعث شده که مصرف کننده دغدغه طراحی و استفاده از ورودی های خاص را نداشته باشد . و با توجه به متریال و شرایط موجود خود اقدام به سفارش این محصول کند. از دیگر نقاط قوت این محصول تنوع در نسبت دور گیربکس می باشد این نوع گیربکس به دلیل طراحی طبقاتی می تواند بعضا دور خروجی خود را به زیر یک دور کاهش دهد.

 

جزئیات بیشتر

انواع گیربکس خورشیدی شهباز 

 

 

 

ساپورت گیربکس خورشیدی شهباز

 

 

کمپانی شهباز گیربکس های خورشیدی متنوعی را با ویژگی های منحصر به فرد در سال های اخیر تولید نموده است . آخرین و جدید ترین محصول این مجموعه گیربکس خورشیدی sh20000  می باشد که گشتاور آن به 400000nm می رسد. تفاوت عمده ی این ویژگی ها در میزان توان، اندازه، وزن، و مهم تر از همه نسبت تبدیل و نوع ساپورت آن است. در زیر ما برای رفاه حال شما، ویژگی های این مدل گیربکس ها را از کاتالوگ جدا کرده و پس از ترجمه در اختیارتان قرار داده ایم. تا علاوه بر خواندن راحت و درست پلاک گیربکس خورشیدی شهباز، بتوانید بهترین مدل را انتخاب نمایید. 

 

 

پلاک گیربکس خورشیدی شهباز

جهت مشاهده مشخصات فنی و دانلود کاتالوگ هر مدل می توانید بر روی نام آن کلیک نمایید. 

گیربکس خورشیدی شهباز سری SH 

گیربکس خورشیدی شهباز سری SH

 

گیربکس خورشیدی شرکت شهبازگیربکس پیشروسپاهان(اصفهان دور متغیر) سریSh یکی از بهترین و باکیفیت ترین گیربکس های خورشیدی تولیدداخل می باشد. شرکت شهباز گیربکس پیشرو سپاهان امکان استفاده از هر نوع محرکی برای انتقال دور با این گیربکس را مهیا ساخته و پوشش دهی در انواع ساپورت های خروجی گیربکس از جمله فلنج دار ،شافت دار،پایه دار شافتدار،فلنج دار مادگی هزارخاری و ….. می باشد. گیربکس های خورشیدی شهباز گیربکس با نسبت تبدیل های متنوع از 4 تا 2000 توانایی این را دارد که دور خروجی را تا زیر 1 دور کاهش دهد یکی دیگر از قابلیت هایی که این شرکت برای مشتریان خود ایجاد کرده انتقال نیرو به صورت 90 درجه به گیربکس خورشیدی در راستای خروجی گیربکس خورشیدی می باشد در این حالت از دنده مخروطی مارپیچ استفاده شده است.

 

 

تعمیرات 

 

تعمیر

گیربکس های خورشیدی شهباز از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و علی الخصوص دنده هایی با متریال بسیار مستحکم و بی نظیری دارند. علاوه بر این موارد، تمامی گیربکس های شهباز از گارانتی 6 تا 12 ماهه برخوردار هستند. اما رعایت موارد بسیاری به همراه سرویس کاری و بازبینی منظم می تواند عمر گیربکس خورشیدی شهباز را تا میزان زیادی افزایش دهد. از جمله این موارد می توان نکات زیر را نام برد: 

1) از نصب گیربکس برروی سطوح ماشین کاری نشده جدا خودداری فرمایید. موقع نصب گیربکس دقت شود وپایه های الکتروموتور به شاسی پیچ نشود.

2)درصورت اعمال تنش یا بار بیش از حد مجاز به گیربکس حتما ازمحدود کننده های گشتاور نیرو استفاده شود.

3)به دلیل جلوگیری از اکسیده شدن محورهای ورودی وخروجی بایدسطح آن راتمیز و سپس گریس کاری نمائید.

4)قبل ازاستارت دستگاه حتی به صورت لحظه ای حتماداخل دستگاه روغن ریخته شود.جهت اطلاع ازمقدار و نوع روغن وموقعیت قرار گیریس و پاپه و مخزن روغن به صورت کاتالوگ شهباز گیربکس مراجعه شود.

5)روغن دستگاه رادرمرحله اول پساز 100 ساعت ودرمراحل بعدی پساز1000 ساعت تعویض شود.

6)هر300 ساعت یک بارحتما پیچ برنجی که حاوی آهنربامی باشد باز شود تا اگر براده های آهن به آن چسبیده تمیز گردد. درصورتی که طی دو دور، هم توالی براده های زیادی به آهنربا باشدحتماجهت بررسی ورفع عیوب احتمالی اقدام شود تابه قطعات دیگرآسیب نرسد.

7)در گیربکس هایی که توان ورودی ازتوان حرارتی آن بالاتر است باید از رادیاتور خنک کننده روغن استفاده شود.

8)عدم نصب صحیح واستفاده نادرست ازدستگاه وهرگونه شکستگی که براثرحمل ونقل ایجاد می شود.

چنان چه با رعایت تمامی این شرایط بنا به هر دلیلی گیربکس شما معیوب شد جهت رفع آن با واحد تعمیرات هومان صنعت تماس بگیرید. متخصصان ما در سریع ترین زمان نسبت به تعمیرات گیربگس خورشیدی شهباز  اقدام می نمایند. 

 

لیست قیمت 

 

لیست قیمت

قیمت گیربکس های خورشیدی شهباز به پارامتر های زیادی بستگی دارد. از جمله این پارامتر ها می توان به مواردی چون اندازه، وزن، نسبت تبدیل، جنس به کار رفته در بدنه و دنده و هم چنین دقت آن بستگی دارد. گیربکس هایی که دقت بسیار بالایی دارند معمولا از قیمت بالاتری نیز برخوردارند. بنابراین چنانچه قصد خرید گیربکس خورشیدی شهباز را دارید، همواره باید این موارد را مد نظر قرار دهید. در خصوص لیست قیمت این گیربکس ها نیز می توان گفت متاسفانه در سال های اخیر به دلیل نوسانات ارز و ناپایداری بازار داخلی نمی توان قیمت ثابتی از این گیربکس ها ارائه کرد. بنابراین چنان چه قصد خرید گیربکس خورشیدی را دارید می توانید با مشاوران ما در واحد فروش هومان صنعت تماس گرفته تا علاوه بر ارائه جدید ترین قیمت ها شما را در انتخاب مناسب ترین گیربکس خورشیدی  یاری نمایند. 

 

 

کاربرد

 

از کاربرد های گیربکس خورشیدی می توان موارد زیر را نام برد :

1- گیربکس خورشیدی شهبازگیربکس برای آب و فاضلاب

2- گیربکس خورشیدی شهبازگیربکس برای صنایع دریایی

3- گیربکس خورشیدی شهبازگیربکس برای صنایع سنگ و معدن

4- گیربکس خورشیدی شهبازگیربکس برای صنایع سنگین

5- گیربکس خورشیدی شهبازگیربکس برای صنایع شیمیایی

6- گیربکس خورشیدی شهبازگیربکس برای صنایع غذایی

7- گیربکس خورشیدی شهبازگیربکس برای صنایع کشاورزی

8- گیربکس خورشیدی شهبازگیربکس برای صنایع نساجی

9- گیربکس خورشیدی شهبازگیربکس برای صنایع هسا

10- گیربکس خورشیدی شهبازگیربکس جهت رولینگ

11- گیربکس خورشیدی شهبازگیربکس جهت میکسر

12- گیربکس خورشیدی شهبازگیربکس جهت سنگ شکن

13- گیربکس خورشیدی شهبازگیربکس جهت کانوایر

14- گیربکس خورشیدی شهبازگیربکس جهت همزن های خاص

15- گیربکس خورشیدی شهبازگیربکس جهت نورد فولاد

16- گیربکس خورشیدی شهبازگیربکس جهت دیسک های گندله سازی

17- گیربکس خورشیدی شهبازگیربکس جهت آسیاب ها

18- گیربکس خورشیدی شهبازگیربکس جهت تجهیزات شهربازی

19- گیربکس خورشیدی شهبازگیربکس جهت حفاری چاه های نفت

20- گیربکس خورشیدی شهبازگیربکس جهت شریدر فولاد

21- گیربکس خورشیدی شهبازگیربکس جهت شریدر لاستیک

22- گیربکس خورشیدی شهبازگیربکس جهت تصفیه خانه های آب

23- گیربکس خورشیدی شهبازگیربکس جهت صنایع بسته بندی

24- گیربکس خورشیدی شهبازگیربکس جهت صنایع پلاستیک

25- گیربکس خورشیدی شهبازگیربکس جهت نوارنقاله ها

26- گیربکس خورشیدی شهبازگیربکس جهت دستگاه های ساب سنگ

27- گیربکس خورشیدی شهبازگیربکس جهت صنایع چوب

28- گیربکس خورشیدی شهبازگیربکس جهت وینچ های جرثقیل

29- گیربکس خورشیدی شهبازگیربکس جهت جرثقیل های سقفی