گیربکس شافت مستقیم ایلماز | قیمت گیربکس شافت مستقیم هلیکال Yilmaz انواع و جزئیات

 

گیربکس شافت مستقیم ایلماز محصولی است که کارخانه ایلماز با آن شناخته می شود. کمپانی ایلماز (YILMAZ) در سال 1958 در استانبول ترکیه تاسیس گردید. کیفیت محصولات تولید شده توسط ایلماز چندان بالا بود که علاوه بر پیشی گرفتن بر سایر رقبا در ترکیه، جایگاهی غیر قابل رقابت را در جهان از آن خود نمود. مهم ترین ویژگی های شرکت ایلماز عبارتند از : استفاده از بالاترین تکنولوژی در تولید گیربکس ها، رعایت فاکتور های حفاظت از محیط زیست و احترام به کارمندان. چنین ویژگی هایی به وسیله افتخاراتی مثل ISO 9001، استاندارد TSE، گواهی ATEX و بسیاری افتخارات دیگر تایید می گردد. 

 

 

 

انواع گیربکس شافت مستقیم ایلماز 

 

کمپانی ایلماز در سال های اخیر انواع مختلفی از گیربکس های صنعتی را وارد بازار نموده است. در میان این سری از گیربکس ها، گیربکس های شافت مستقیم محبوبیت بالاتری را نسبت به سایر گیربکس ها کسب کرده اند. این سری از گیربکس های شافت مستقیم خود در دو سری بزرگ گیربکس شافت مستقیم سری M و سری N تولید می شوند. که هر کدام طراحی منحصر به فرد و کاربرد های جداگانه ای دارند. 

 

جهت اطلاع از مشخصات فنی و دانلود کاتالوگ هر سری بر روی نام آن کلیک نمایید. 

 

 •  

 

گیربکس شافت مستقیم ایلماز سری M 

 

 

گیربکس شافت مستقیم ایلماز سری m

 

گیربکس شافت مستقیم ایلماز سری M در اروپا تولید شده و گوی سبقت را از گیربکس های مطرحی چون گیربکس شافت مستقیم SEW سری R ربوده است. به علت اینکه هزینه های تولید آن کمتر شده و بتواند راحت تر به نقاط مختلف دنیا ارسال شود، اسمبلی قطعات آن در انگلستان انجام می شود. این گیربکس در 13 سایز مختلف تولید می گردد که ماکسیمم توان در آن ها 160 کیلو وات می باشد. گیربکس سری M می تواند تا 18000 نیوتون متر گشتاور را تولید کرده و تا 20.52 برابر دور دریافتی از الکتروموتور را کاهش دهد. در مورد متریال به کار رفته در این گیربکس می توان گفت که بدنه آن از چدن و شافت آن از استیل می باشد. 

گیربکس شافت مستقیم ایلماز سری M در 4 زیر سری به بازار عرضه می گردد. این زیر سری ها عبارتند از: 

 

 • سری MT : پایه دار و نحوه اتصال با الکتروموتور با استفاده از شافت متصل به گیربکس است. 
 • سری MN : پایه دار و نحوه اتصال با الکتروموتور با استفاده از فلنج است 
 • سری MV : پایه دار و نحوه کوپلینگ با الکتروموتور با استفاده از فلنج است. 
 • سری MR : پایه دار و کوپله شده مستقیم با الکتروموتور 

 

 

گیربکس شافت مستقیم ایلماز سری N

 

گیربکس شافت مستقیم ایلماز سری N

گیربکس شافت مستقیم ایلماز سری N  همانند سری M در اروپا تولید شده و قطعات آن در انگلیس اسمبلی و صادر می گردد. کلیه مشخصات این مدل گیربکس اعم از میزان گشتاور، توان تولیدی و متریال به کار رفته دقیقا همانند سری M  می باشد. تنها تفاوت این سری با سری M این است که گیربکس ایلماز سری N به جهت طراحی انعطاف پذیرتر در اتصال به دیگر اجزای سیستم بهتر عمل می کند. این سری همانند سری M در چهار زیر گروه به بازار عرضه می شود. این چهار گروه عبارتند از : 

 

 • گیربکس شافت مستقیم ایلماز سری NT : دارای شافت سر خود 
 • گیربکس شافت مستقیم ایلماز سری NN : دارای فلنج جهت اتصال با الکتروموتور 
 • گیربکس شافت مستقیم ایلماز سری NV : دارای فلنج و کوپل شده با الکتروموتور 
 • گیربکس شافت مستقیم ایلماز سری NR : کوپله ی مستقیم با الکتروموتور 

 

 

تعمیر

تعمیرات گیربکس شافت مستقیم ایلماز

 

گیربکس شافت مستقیم ایلماز با استفاده از تکنولوژی های پیشرفته و نوینی تولید شده است. به همین جهت چنان چه به شکل صحیح از آن استفاده شود و ساعات کاری پیوسته و زیادی کار نکند عمر و دوام زیادی خواهد داشت. منظور از شرایط ایده آل اجتناب از وارد کردن بار های محوری و شعاعی بیش از حد به آن و هم چنین قرار ندادن آن در شرایط دمایی نا مناسب مانند دماهای بسیار بالا و یا بسیار کم است. علاوه بر این اگر به صورت دوره ای بازبینی و سرویس شود قطعات آن فرسوده نخواهد شد. اگر با رعایت تمامی این شرایط به هر دلیلی گیربکس شما دچار عیب شد می توانید با متخصصان ما در هومان صنعت تماس بگیرید. 

 

 

 

 

لیست قیمت گیربکس شافت مستقیم ایلماز 

 

لیست قیمت

قیمت گیربکس های شافت مستقیم به عوامل زیادی بستگی دارد. از جمله این عوامل می توان به جنس بدنه و شافت، میزان توانایی در کاهش دور الکتروموتور، نحوه اتصال آن با الکتروموتور، توان و قدرت و هم چنین سایز آن اشاره کرد. با اطلاع از تمامی این فاکتور های موثر باز هم ارائه لیست قیمت گیربکس شافت مستقیم ایلماز به صورت ثابت امکان پذیر نیست. علت این امر هم نوسان قیمت ارز در سال های اخیر و هم چنین ناپایداری بازار داخلی می باشد. بنابراین چنان چه قصد تهیه گیربکسی مناسب با کسب و کارتان را دارید می توانید قیمت آن را به صورت روزانه از مشاوران ما در واحد فروش هومان صنعت بپرسید. با ما تماس بگیرید.

 

 

 

کاربرد گیربکس شافت مستقیم

 

 • گیربکس شافت مستقیم ایلماز در صنایع مکانیکی 
 • گیربکس شافت مستقیم YILMAZ  در صنایع سیمان 
 • گیربکس شافت مستقیم  ایلماز در صنایع فولاد 
 • گیربکس شافت مستقیم YILMAZ  در صنایع شیشه