گیربکس شافت مستقیم Bonfiglioli | قیمت گیربکس شافت مستقیم Bonfiglioli انواع و جزئیات

گیربکس شافت مستقیم Bonfiglioli از محصولات به نام شرکت Bonfiglioli ایتالیا است. کمپانی بونفیلیولی در آوریل 1956 توسط Clementino Bonfiglioli در شهر بولونییای ایتالیا تاسیس گردید. در طی 60 سالی که از تاسیس این گروه صنعتی می گذرد، بوفیلیولی با ایجاد خلاقیت در طراحی محصولات و هم چنین ضمانت کیفیت و امنیت آن ها، گام مهمی را در پیشی گرفتن از رقبا برداشته است. Bonfiglioli محصولات خود را در چهار بخش اصلی به جهان عرضه می کند. این چهار بخش متشکل اند از بخش صنعتی، بخش فتوویتائیک، بخش صنایع متحرک و بخش صنایع بادی.این نوع گیربکس کاربرد های بسیار متنوعی دارد. از جمله این کاربرد ها می توان به موارد زیر اشاره کرد: 

  • گیربکس شافت مستقیم در صنایع مکانیکی 
  • گیربکس شافت مستقیم در صنایع سیمان 
  • گیربکس شافت مستقیم   در صنایع فولاد 
  • گیربکس شافت مستقیم در صنایع شیشه 

گیربکس شافت مستقیم بونفیلیولی

 

 

انواع گیربکس شافت مستقیم Bonfiglioli

 

این کمپانی با تولید محصول در  چهار حوزه نام برده شده در بالا توانسته است بخش قابل توجهی بازار گیربکس را در سرتاسر جهان و هم چنین در ایران از آن خود کند. در حال حاضر بونفیلیولی علاوه بر تولید گیربکس شافت مستقیم Bonfiglioli به تولید دیگر انواع گیربکس مانند :

پرداخته است. خود گیربکس شافت مستقیم Bonfiglioli در دو سری S و C تولید می گردد. این دو سری در جنس، اندازه و کاربرد تفاوت های زیادی دارند. 

 

جهت مشاهده مشخصات فنی و دانلود کاتالوگ هر سری بر روی نام آن کلیک کنید. 

 

 

گیربکس شافت مستقیم Bonfiglioli سری C

گیربکس شافت مستقیم Bonfiglioli سری C

گیربکس شافت مستقیم Bonfiglioli سری C از جمله گیربکس های صنعتی کاهنده تولید شده توسط کمپانی Bonfiglioli است که در مدل های بسیار متنوعی به بازار عرضه می شود. این تنوع مدل ها سبب تنوع در گشتاور، توان و سایز این سری از گیربکس شده است. اما بالاترین گشتاور تولیدی آن 12000 نیوتون متر است. راندمان این گیربکس بسیار بالا بوده و توان آن نیز در محدوده 0.8 تا 213 کیلو وات می باشد. 

گیربکس شافت مستقیم Bonfiglioli از حمله گیربکس هایی است که دنده های آن هلیکال است و در نوار نقاله ها و نوار تسمه ها مورد استفاده قرار می گیرد. جنس بدنه این سری از گیربکس از چدن و شافت آن فولادی است. حداکثر نسبت تبدیل دوری هم که می تواند از الکتروموتور بکاهد 1421 برابر میزان دور دریافتی می باشد. 

 

 

گیربکس شافت مستقیم Bonfiglioli سری S

گیربکس شافت مستقیم Bonfiglioli سری S

گیربکس شافت مستقیم Bonfiglioli سری S از مدل های تک استیج و هلیکال می باشد. این مدل گیربکس بیشتر در پمپ ها مانند پمپ دنده ای، فن ها و دمنده ها مورد استفاده قرار می گیرد. جهت بر طرف نمودن نیاز طیف وسیعی از مصرف کنندگان گیربکس سری S در دو مدل پایه دار و فلنج دار تولید شود. این نوع گیربکس با مدل های متنوعی از الکتروموتور ها حتی الکتروموتور های سنکرون با کلاس های حفاظتی متنوع قابل کوپل شدن است. حداکثر گشتاور برای چنین گیربکسی 200 نیوتون متر و توان آن 11.6 کیلو وات است. گیربکس شافت مستقیم Bonfiglioli سری S می تواند دور الکتروموتور را از 1.4 تا 13.1 برابر بکاهد. کمپانی بونفیلیولی از این سری گیربکس مدل های متوعی وارد بازار کرده است که وجه مشترک همه آن ها، جنس بدنه و شافت آن هاست که به ترتیب از چدن و استیل می باشد. 

 

 

تعمیرات گیربکس شافت مستقیم Bonfiglioli

تعمیر

تعمیرات گیربکس شافت مستقیم Bonfiglioli امری بسیار دقیق و  نیازمند تخصص است. از این رو باید آن را تنها به کسانی بسپارید که علاوه بر دسترسی به قطعات یدکی این تجهیز، در تعمیر آن تخصص و تجربه کافی را داشت باشند. متخصصان ما در واحد تعمیرات هومان صنعت، همواره آماده خدمت رسانی و تعمیر گیربکس های شما می باشند. اما بسیار مهم است که به عنوان یک مصرف کننده، نکاتی را در استفاده از گیربکس خود رعایت کنید تا عمر آن را افزایش دهید. برای مثال هر چند ماه یک بار آن را بازبینی و قطعات مختلف آن را تمیز و روغن کاری کنید. علاوه بر این آن را در معرض دمای بسیار بالا و یا پایین و یا حتی ارتعاشات بسیار زیاد قرار ندهید. 

 

 

 

 

 

لیست قیمت گیربکس شافت مستقیم Bonfiglioli

گیربکس شافت مستقیم Bonfiglioli  از آن جا که در ایران تولید نمی شود، معمولا قیمت بالاتری نسبت به گیربکس های داخلی دارد. اما این تفاوت قیمت با کیفیت و راندمان بالای این گیربکس قابل توجیه است. متاسفانه در سال های اخیر به دلیل نوسانات ارز و کاهش ارزش پول ملی، قیمت این مدل گربکس علاوه بر تغییر های مداوم بالاتر نیز رفته است. بنابراین ارائه لیست قیمت گیربکس شافت مستقیم Bonfiglioli به شکل ثابت کمی غیر ممکن است. چنانچه خواستار اطلاع از لیست قیمت این گیربکس در سری های مختلف دارید، با متخصصین ما در هومان صنعت تماس بگیرید.