گیربکس شافت مستقیم SEW | قیمت الکتروگیربکس SEW انواع و جزئیات

 

گیربکس شافت مستقیم SEW از برترین محصولات شرکت SEW می باشد. کمپانی SEW مجموعه ای از حرکت، سنت، نوآوری، کیفیت و خدمات رسانی در یک واحد است. چنین خط مشی ای به مدت 80 سال است که هر روز در برخورد با مشتریان اجرا می شود. شرکت SEW نزدیک به 16000 کارمند در سرتاسر جهان دارد. و روزانه تقریبا 550 کارشناس و محقق در تلاش اند تا کیفیت محصولات SEW را ارتقاء داده و فناوری آن را به روز رسانی کنند. گروه صنعتی SEW 2.5 میلیارد یورو گردش مالی دارد و بیشترین فروش آن از طریق عرضه گیربکس شافت مستقیم SEW و اینونتور ها می باشد. زیرا این دو محصول بالاترین کیفیت و کارایی را در میان دیگر محصولات SEW دارند.

 

 

گیربکس شافت مستقیم SEW

 

 

انواع گیربکس شافت مستقیم SEW

 

گیربکس های صنعتی SEW تنها در یک مدل عرضه نمی شود بلکه سری های گوناگونی دارد که مهم ترین آن ها عبارتند از : 

گیربکس شافت مستقیم SEW سری R
گیربکس شافت مستقیم SEW سری RX
• گیربکس شافت مستقیم SEW سری RM
• گیربکس هلیکال SEW سری R
• گیربکس دور متغیر SEW 
• گیربکس خورشیدی SEW
• گیربکس حلزونی SEW
• گیربکس آویز SEW

 

 

 

گیربکس شافت مستقیم SEW سری R 

 

گیربکس شافت مستقیم SEW سری R

 

گیربکس شافت مستقیم SEW سری R از جمله گیربکس های هلیکال صنعتی است که برای اتصال با الکتروموتور های AC به کار می رود. این سری از گیربکس در 15 سایز گوناگون تولید شده و به صورت زمینی و فلنج دار عرضه می گردد. راندمان سری R گیربکس های SEW بسیار بالا بوده و در مقایسه با راندمان و حنس مرغوبی که دارد، در قیمت های بسیار مناسب وارد بازار می شود. هر کدام از مدل های گیربکس شافت مستقیم SEW دارای توان منحصر به فرد خود است ولی بیشترین میزان آن 90 کیلووات می باشد. حداکثر گشتاوری که این گیربکس می تواند انتقال دهد 18000 نیوتون متر بوده و حداکثر نسبت تبدیل آن در سری تک استیج 289 و در سری چند استیج 27000 است. 

در مورد جنس این گیربکس می توان گفت که شافت همه سری های آن فولادی و بدنه آن ها چدنی می باشد. اما در سری های R07, R17 و R27 جنس بدنه از آلومینیوم می شود. عمده کاربرد گیربکس شافت مستقیم SEW سری R در میز های دوار، پمپ ها و دمنده ها، سیستم های تصفیه آب، نوار نقاله، تسمه نقاله و واحد های انتقال می باشد. 

 

 

 

گیربکس شافت مستقیم SEW سری RX

گیربکس شافت مستقیم SEW سری RX

گیربکس شافت مستقیم SEW سری RX ویژگی های شبیه به سر گروه مجموعه ی خود یعنی سری R دارد. با این تفاوت که این مدل گیربکس محدودیت های بیشتری دارد. برای مثال همانند سری R چند استیج نبوده و فقط تک استیج است. حداکثر گشتاور آن نیز بسیار پایین بوده و در حدود 830 نیوتون متر است. اما سرعت بالایی دارد و برای نوار نقاله و نوار تسمه های کوچک در کارخانه جات بسیار مناسب است. توان این گیربکس نهایتا 45 کیلو وات بوده و راندمان بالایی نیز دارد. در مورد جنس این گیربکس نیز می توان گفت که بدنه آن از چدن و شافت آن فولادی است. 

 

 

 

گیربکس شافت مستقیم SEW سری RM

 

گیربکس شافت مستقیم SEW سری RM

گیربکس شافت مستقیم SEW سری RM ویژگی هایی شبیه به همان سری R دارد با این تفاوت که برای تحمل بار محوری مورد استفاده قرار می گیرد. بر خلاف سری Rx این سری گشتاور بالایی را در حدود 18000 دور بر دقیقه تولید می کند . توان ماکسیمم آن نیز 160 کیلو وات می باشد. گیربکس شافت مستقیم SEW سری RM در دو مدل تک استیج و چند استیج به بازار عرضه می شود که مدل چند استیج آن نسبت دور بالاتری داشته و تا 27001 برابر می تواند دور الکتروموتور را تغییر دهد. جنس این گیربکس از چدن و شافت آن نیز فولادی است. 

 

 

 

تعمیرات گیربکس شافت مستقیم SEW

تعمیر

گیربکس شافت مستقیم SEW از گیربکس های به نام و بسیار با کیفیت خارجی است که اگر به درستی نصب و راه اندازی شود و در شرایط ایده آلی نیز کار کند، دچار عیب جدی نمی گردد. برای جلوگیری از آسیب های جدی به این گیربکس حتما کاتالوگ مربوط به آن را مطالعه کرده و تمامی شرایط آن را در نظر داشت باشید. علاوه بر این، پس از گذشت چندین ماه گیربکس شافت مستقیم را بازبینی کنید. علت این امر این است که اگر قطعه ای دچار آسیبی حتی جرئی شده باشد و آن را تعویض نکنید، می تواند به بقیه قطعات آسیب زیادی بزند. اگر با تمامی این نکات گیربکس شما دچار هر گونه عیبی گردید با مشاوران ما در هومان صنعت تماس گرفته و تعمیر آن را به ما بسپارید.

 

 

 

 

لیست قیمت گیربکس شافت مستقیم SEW

 

متاسفانه در سال های اخیر به دلیل نوسانات ارز در کشورمان، نمی توان قیمت ثابتی از هیچ گونه کالایی به خصوص کالاهای وارداتی ارائه نمود. لیست قیمت گیربکس شافت مستقیم SEW نیز از این قاعده مستثنی نیست. بنابراین چنانچه نیاز به اطلاع از قیمت هر گونه گیربکس مانند گیربکس SEW داشتید، در هر لحظه از شبانه روز می توانید با ما مشاوران ما تماس بگیرید.